אירועים עסקיים

אצלנו בוילה גן אורנים קיימת התייחסות מיוחדת לאירועים עסקיים מתוך הבנה קונספטואלית רחבה לצרכים אותם צריכות החברות ו/או המותגים להשיג באמצעות המפגש הבלתי אמצעי בין האנשים המתבצע במסגרת אירוע חוויתי מרגש. לשם כך פותח מסלול שמאפשר לחברות ולמפיקים לקבל מענה מקיף לכל צרכי מרכיבי האירוע לרבות קריאטייב קולינרי, אופן עיצוב ההגשה, התאמת האוירה, הריחות, האלמנט המוסיקלי ועוד.

ביטוי קונספט חמשת החושים לובש צורה באופן שונה ובמינון שונה בכפוף למרכיבים הניתנים על ידי החברה / המפיק ומהו היעד אותו מבקשים להשיג.
התמהיל הנכון, האיזון בין המרכיבים והשילוב בינהם מאפשר לקבל תמונה הרמונית וחוויה מלאה.
הוילה גן אורנים מותאמת לאירועים בסדר גודל של עד 540 איש בישיבה סביב שולחן וכ- 1000 איש באירועי קוקטייל. למקום יש את כל התקנים והאישורים הנדרשים.

אירוע עסקי שונה בתכליתו מהאירוע הפרטי אך בד בבד שונים גם האירועים העסקיים זה מזה. אנו בווילה מאפשרים לכל אירוע חיות נפרדת המתאימה עצמה לדרישות למטרתו של האירוע. הקמנו בווילה תשתיות עבור אמצעים טכנולוגים שונים המאפשרים יצירת התאמה בין המקום לצרכי האירוע. אפיו של האירוע העסקי נקבע בהתאם למטרתו ולצרכיו. ישנם אירועים עסקיים, כגון אירועי חברה לרוב מאופיינים בנאומים, הרצאות ולעיתים בהופעות ישיבה של אמנים. מנגד ישנם אירועים כגון אירועי השקה, או התרמה שאופיים יכול להיקבע כדומה למסיבות קוקטייל ועמידה.
התשתיות השונות בווילה מאפשרות עריכה של מגוון רחב של סוגי האירועים במקום. אנו בווילה מציעים תפריטים שונים לאירועים העסקיים מהם תוכלו לבחור את המתאים לכם. הצלחתו של אירוע עסקי טמון גם בהתאמת המקום לתוכן האירוע. לכן, אם ברצונכם לבחור במקום מרשים שאינו אולם סגור, וממוקם במקום מרכזי אנו פה בשבילכם.