חתונה יוקרתית במרכז

תעצמו את העיניים ודמיינו – אתם נכנסים לגן אירועים רחב ומואר, צבעים חמים בשילוב של עצים וירוק מקיפים אתכם, חבריכם ומשפחותיכם מביטים בכם בעיניים נרגשות, בצדדים עומדים מלצרים מדוגמים ומנוסים המוכנים לתת לכם שירות אדיב ומקצועי, המוזיקה מרוממת את הנפש ורמת ההתרגשות שלכם קובעת שיאים חדשים. עכשיו כבר לא צריך לדמיין – הווילה - הממוקמת במרכז תל אביב, מזמינה אתכם להישבע אמונים זה לזו באירוע שייחקק כיוקרתי וחלומי.

חתונה יוקרתית בוילה

בווילה אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים במיוחד, כל פרט הוא בעל חשיבות עליונה כאשר רוצים להגיע לחתונה מושלמת. לכן, אנו דואגים כי כל מאפייני ומרכיבי החתונה ייבחנו בקפדנות ובמקצועיות. אנו נספק לכם אנשי הפקה וקריאייטיב שידאגו לאירוע מושלם, המלצרים שלנו בעלי חוש אחריות אישית, ניסיון והופעה קפדנית במיוחד. אנשי הצוות שלנו יעניקו לכם יחס אישי תוך רמת שירות גבוהה, כאשר המטרה שעומדת לנגד עינינו היא לספק את רצונותיכם וחלומותיכם לגבי האירוע שלכם. אם אתם מחפשים מקום יוקרתי לאירועים יש לנו מקום מושלם עבורכם.

בווילה תוכלו לחגוג את האירוע בדרך שלכם – אירוע פנים, אירוע חוץ, בכל סגנון בו תרצו לערוך את החתונה, אנשי הצוות שלנו יתאימו את המקום לאופי האירוע עליו החלטתם מראש. תוכלו לערוך את טקס החופה המרגש בגן הקסום שלנו, הנמצא תחת כיפת השמיים ומבליט את שילוב הארכיטקטורה האירופית המיוחדת עם שלל עצים וצמחייה טבעית המעניקים יחדיו תחושה עוטפת של חמימות ישראלית וקסם תוצרת חוץ.

גם במטבח אנו מקדישים יחס קפדני לכל פרט ופרט, שף הבית מנצח על צוות של שפים וסו שפים הדואגים לאוכל אשר מושתת על כל חמשת החושים. כל מנה מחושבת מבחינת המראה שלה, הריח שלה, הטעם שלה, הטקסטורה שלה ורמת העסיסיות שלה. בווילה נעניק לכם חוויה קולינארית שלא תוכלו לשכוח זמן רב.

הטוב ביותר או לא כלום – זו המחשבה המובילה כל תכנון של חתונה בווילה. האירוע שלכם בסטנדרטים הגבוהים שלנו. שילוב מנצח לערב מושלם.