אולם אירועים כשר במרכז

בבואם לחגוג שמחה משפחתית, יחפשו מרבית המארגנים מקום המציע לאורחיו גם כשרות. הסיבה לכך היא שחלק ניכר מהמוזמנים לכל אירוע עשויים שלא להגיע לשמחה משפחתית אם המקום שבו היא נערכת לא מציע תעודת כשרות. כשרות איננה רק מצווה לא ברורה, אלא נושאת עימה גם מסר של בריאות והיגיינה.

סלט סלק

סוגי כשרות במתחמים ואולמי שמחות

דוכן מזון קבב על מנת להאחיד את נושא הכשרות ולפשט אותו, הוקמה במדינת ישראל הרבנות הראשית. המוסד הזה מעניק תעודת כשרות לחלק ניכר מהעסקים המעוניינים בכך, לאחר שעמדו באמות מידה קבועות. ואולם בלא מעט מקרים בוחרים עסקים שונים בכשרות מחמירה יותר. גם כאן קיימים מספר גופים המעניקים תעודות כשרות, כל אחד מהם ודרישותיו הוא. אולמות אירועים במרכז המציעים כשרות מהדרין עושים זאת לאחר שעמדו בדרישות מחמירות יותר, בעיקר באשר לסוג מוצרי המזון שבו הם משתמשים ובצורת ההכנה שלו.

הנחיות כשרות ומשמעותן

אולם אירועים כשר במרכז חייב לעמוד במספר תקנים, הן באשר למוצרי המזון והן באשר להתנהגות צוות העובדים. סוגי המזון כוללים בשר כשר בלבד, ויש הדורשים כשרות מחמירה. גם מוצרי המזון האחרים חייבים בכשרות, על פי חומרת הכשרות הנדרשת. באשר להתנהגות הצוות – הדרישה העיקרית היא להפריד בין בשר לחלב ולא לבצע כל מלאכה החל משעה לפני כניסת השבת ועד לשעה לאחר צאת השבת. בקבוק יין שאיננו מבושל איננו יכול להיפתח על ידי מי שאיננו יהודי.

הווילה בגן אורנים מציעה לבאי המקום תעודת כשרות ופיקוח של משגיחים המונעים ביצוע פעולות שלא על פי ההלכה. הכשרות היא אחד השירותים החיוניים שהווילה מציעה ללקוחותיה. שירותים נוספים במקום הם אנשי הפקה וצוות קריאייטיב איכותי שיכול לסייע לכל דורש בארגון אירוע מעולה ואיכותי. השירות האישי יחד עם איכות המזון מבדלים את הווילה מכל מקום אחר.