גני אירועים במרכז במחירים נוחים ובאיכות ללא פשרות

אם הגעתם לכאן בחיפושיכם אחר גני אירועים במרכז, מחירים של מרכיבי האירוע – כמו למשל מנות האוכל, העיצוב או נותני השירות למיניהם – הם כנראה לא בראש סדר החשיבויות שלכם. משכך, כאשר האיכות, היוקרה והסטייל הם מה שקובע מבחינתכם בבחירת גן האירועים, הווילה היא המקום המתאים ביותר לאירוע של פעם בחיים. ובמילים אחרות: בווילה תקבלו את התמורה המלאה בעבור השקעתכם.

חופה בגן הווילה

הקריטריון בבחירת אולמות חתונה במרכז: מחירים כנגד תמורה

כמי ששוקלים להינשא בווילה האקסקלוסיבית, אתם שייכים למילייה של זוגות שיאשרו לכם כי חתונה היא עסק יקר. אבל אם אתם כבר משקיעים בה ממיטב כספכם, מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר – וזה בדיוק מה שתקבלו בווילה. כי אנו מאמינים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, ולכן נעשה הכל שגם בעוד 30 שנה תתויג חתונתכם כאירוע של פעם בחיים.

כסאות ושולחנות בגן הווילה

סוד ההצלחה: שירות, שירות, שירות

כשאנחנו אומרים פעם בחיים, הכוונה שאם תרכזו את מגוון היתרונות של אולמות אירועים במרכז, הכל כלול במה שתמצאו בווילה – ובראשם: השירות. כמדיניות, אנו שׂמים את הלקוח במרכז כי כשהוא מרוצה אין שגריר ויחצ"ן טוב ממנו לנו.

לשם כך, נעניק לו בכל שלבי ההפקה את היחס האישי והחם ביותר, ונקפיד על השירותיות והנראוּת של כל עובדי הווילה. אפילו את מדיהם נגהץ כשצריך כי, כאמור, הפרטים הקטנים עושים את ההבדל.

בר משקאות באולם הווילה

המטרה שלנו: שתהיו פעורי-פה מהיופי

מבחינת העיצוב הייחודי של הווילה, המושפע מהאדריכלות האירופאית הקלאסית, אין טוב ממראה העיניים כשתבואו, אבל אם מסכמים את הרושם שמביעים באי המקום – המילה היא אחת: מדהים! כבר מהכניסה, דרך בוסתן עצי ההדר ואבן הכורכר הישנה המשולבת בריצפת הבטון והעץ, ועד לאורנמנטים האותנטיים והעיטורים המרהיבים שברחבי הווילה.

כורסאות וספות - מקום ישיבה בחצר הווילה

יש טבעות, שמלה, חליפה וזר? מצוין! לשאר אנחנו נדאג

גם לצד המעשי של האירוע, פרטי כמו עסקי, תקבלו בווילה מענה מלא - בצוות מקצועי ובמערכות תאורה, הגברה והקרנה משוכללות – הרבה מעבר למקובל אצל אולמות אירועים במרכז.

מחירים ופערי-תיווך תוכלו לצמצם בהתקשרות עם ספקי השירותים, ונשמח להמליץ על כמה מהם, אבל אל תוותרו על אנשי ההפקה והקריאייטיב שלנו. מדוע? נו, בואו נשאיר משהו לפגישה בשש עיניים. אז אם אתם רוצים אירוע מושלם, תתקשרו. עכשיו.