אולמות אירועים במרכז עד 1000 איש - לא רק לאלפיון העליון

כאשר מונים את מותגי-העל הפופולריים בקרב האלפיון העליון – הרמס או לואי ויטון, פורשה או בנטלי – אין להתעלם מכך שהרשימה היוקרתית כוללת בשנים האחרונות את הווילה התל אביבית, כמותג ייחודי של מסיבות ומפגשים אקסקלוסיביים.

בד-בבד, הפכה הווילה לאתר ההשקות עטורות-הסלבריטאים של משרדי הפרסום ויחסי הציבור הגדולים, כמו-גם למרכז המוביל לכנסים וימי העיון של החברות המובילות במשק.

אנחנו רוצים לרַצות אתכם

ולא בכדי: גן האירועים הווילה מציע לכם את כל הנחוץ להפקת אירוע מוצלח ומרשים (הפירוט - בהמשך), כשמעל לכל מרחפת השירותיות כאלמנט מרכזי במדיניות של המקום. וכשהמטרה היא לרַצות אתכם. כל נקודת השקה של אנשי הווילה עימכם ועם אורחיכם מאופיינת באדיבות, ביחס אישי ולבבי, במענה מיידי לכל שאלה ובפיתרון יעיל לכל בעיה.

רוצים אולמות אירועים במרכז, עד 1,000 איש אבל בלי צפיפות?

אם גם עבורכם השירות הוא מרכיב מכריע בבחירת אתר להתכנסות, חברתית או עסקית, אתם שייכים לזן שמקפיד כמונו על הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל. כך, אם הווילה מסוגלת להכיל עד 1,000 איש, זה בזכות בכירי המעצבים שידעו לנצל כל שטח וחלל מבלי לפגום באסתטיקה העיצובית; ואם אנשי השירות לובשים מדים מגוהצים, למשל, זה בגלל שבווילה לא מכירים במושג 'רישול'.

וכשאנו מדברים על מקצוענות – בזה, ובכן, אין לווילה מתחרים כי מבחינתנו זהthe best or nothing: מיטב חברות ההגברה, התאורה וההקרנה בעולם עומדות מאחורי מה שאתם שומעים ורואים בגן ובאולם; בכירי המעצבים עומדים מאחורי האורנמנטים הייחודיים ומעוררי-ההשתאות כמו-גם העיטורים המופלאים ביופיים, שמפוזרים בכל פינה ברחבי הווילה ומעניקים לה נופך של אתר מתקופת הפריחה של האדריכלות האירופאית.

חצר הווילה

רוצים אירוע "לא פחות ממושלם"? תקבלו

כשלכל זה מצטרפים אנשי הצוות המקצועי של הווילה, לצד ספקים ותיקים ובכירים בארץ, אתם יכולים להיות בטוחים שהאירוע שלכם מופקד בידיים טובות.

גם להיבט היצירתי דואגים עבורכם, ואם "לא פחות מאשר מושלם" הוא מה ששומעים מדי יום אנשי הקריאייטיב של הווילה, אתם צריכים ליצור קשר עם נציגי הווילה ולהצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים - בואו נדבר, יש בהחלט על מה.