חתונה בטבע במרכז

זוגות רבים המארגנים את מסיבת הנישואין שלהם מחפשים מקום לחתונה מיוחדת. אף שמדובר באירוע שמהלכו מוכר וידוע מראש, שואף כל זוג להותיר רושם עמוק על המוזמנים ולארגן אירוע איכותי, מעניין ושובה לב. מבחינת הזוג המאושר זהו אירוע של פעם בחיים והשאיפה לייחודיות היא בהחלט מובנת ומוצדקת. חתונה בטבע תהיה מושלמת רק כאשר יתבצע ארגון חתונה הולם ומתאים כדי שכולם יהיו מרוצים - המארחים ואורחיהם כאחד.

מתחם הווילה

חתונה מיוחדת – על מה צריך לוותר כדי לקבל ייחודיות

הדעת נותנת שכמעט בלתי אפשרי למצוא מקום שיהיה מושלם. מקום יפה לחתונה הוא לעיתים מקום שההגעה אליו קשה והוא מרוחק מהמרכז. עריכת אירוע בטבע יכולה להיות מושלמת אבל היא דורשת התארגנות יוצאת דופן וממש לא קלה. לכן, כך הראה, התפשרות היא בלתי נמנעת.

אבל הבשורה הטובה היא שאין צורך להתפשר. הווילה בגן אורנים מציעה ללקוחות הבאים בשעריה את כל האפשרויות, בלא צורך להתפשר. המקום ממוקם הווילה ממוקמת בלב החורשות במרכז גני התערוכה. המקום שוכן במבנה ייחודי בסגנון אירופאי עשיר ומציע ללקוחות ולאורחים מדשאות רחבות ואווירה כפרית שקטה ורוגעת. גם המטבח במקום מביא איתו ניחוחות משכרים של כל היפה והטוב שבאירופה.

חופה בתוך האולם

צירוף של טבע, יוקרה וייחודיות

הווילה מציעה ללקוחותיה צירוף נפלא של אירוע בטבע מצד אחד, ומיקום מעולה מצד שני. בלב תל אביב הסואנת, שכל הנמצא בה ממהר אנה ואנה, שהכל בה נע בלא הפסקה, קיימת פינת חמד קטנה של רוגע, של טבע אמיתי ושקט, יוקרתי ומפנק. המקום נוח להגעה ונוח לגישה, וניתן להגיע אליו בקלות.

ואולם הדובדבן שבקצפת הוא השירות המעולה הניתן במקום והמקצועיות הרבה של העושים במלאכה. המארגנים מקפידים על הפרטים הקטנים כגדולים ומארגנים אירועים מוקפדים ומרשימים המותירים תמיד טעם של עוד בנפשם של המוזמנים. צרו קשר כבר כעת והצטרפו אל הלקוחות המרוצים של הווילה. כדאי.