גן אירועים קטן במרכז

מבחינת ההיגיון, הרבה יותר קשה להפיק אירוע ענק מאשר אירוע קטן ואינטימי, לא? הרי אירוע ענק מצריך חיפוש אחר אולם נשפים מפואר, סידורי שולחנות רבים ושכירת צוות הפקה אשר יבצע את אישורי ההגעה. יחד עם זאת, רבים אשר תכננו אירוע קטן וצנוע יעידו שזוהי משימה לא פחות פשוטה ובצדק.

באירועים קטנים יש המון אינטימיות וקסם, ולכן כל מלאכת ההפקה מושקעת בהתאם לקונספט המיוחד של אירוע זה. יש צורך במציאת מקום לחתונה אינטימית אשר ישרה ואווירה צנועה ומיוחדת, עיצוב רומנטי ואלגנטי והקפדה על כל הפרטים הקטנים. אז איך עושים את זה נכון?

שולחנות מעוצבים בווילה

טיפים לתכנון חתונה קטנה ומיוחדת

כאמור, בתכנון של חתונה אינטימית חשוב להקפיד על כל הפרטים הקטנים מא' ועד ת', ולכן בשלב הראשוני חשוב למצוא אולם או גן אירועים אשר יכול לספק אווירה מיוחדת באירוע הצנוע.

אם למשל, אתם מחפשים גן אירועים קטן במרכז הארץ, כדאי לשקול לבחור בגן אשר מתמחה באירועים קטנים, ולא במתחם אירועים המציע אירועים קטנים וגדולים באותו מקום. כשהגן עצמו הוא קטן, זה נדמה כאילו הוא נוצר למען החתונה האינטימית והקסומה שלכם.

עם זאת, חשוב לוודא כי המקום יכול להכיל את כמות המוזמנים שלכם, כי יש מקום מרווח וכי יש הפרדה ברורה בין רחבת הריקודים לשולחנות האורחים. ודאי שלא הייתם רוצים שהאורחים שלכם יחושו בצפיפות ובאי נוחות.

חופה חיצונית בגן בווילה

אולמות אירועים קטנים במרכז הארץ – איך מוצאים את ה"אחד"?

ניתן למנות עשרות אולמות אירועים קטנים במרכז הארץ, אך מקום מיוחד במינו הוא הווילה, מתחם אירועים מרהיב במרכז הארץ, המאפשר חתונות, בריתות, אירועים פרטיים ועסקיים. אירוע בווילה הוא אירוע של אינטימיות ונועם לצד יוקרה ואווירה מהאגדות. הינכם מוזמנים לשוטט באתר הווילה ולעיין בגלריית האירועים אשר נערכו במתחם האירועים של הווילה.